Váltás az akadálymentes honlapra2020. október 26. | Ma Dömötör napja van.

ÖRÖKÖS ZÖLD ÓVODA LETT A KISKUNHALASI NAPSUGÁR ÓVODÁK

A Kiskunhalasi Napsugár Óvodák három óvodája  - az Ady Endre Utcai Óvoda,  a Magyar Utcai Óvoda, a Szilády Áron Utcai Óvoda - elnyerte az Örökös Zöld Óvoda címet, az Átlós Úti Óvodája pedig harmadszorra lett Zöld Óvoda. Ezen óvodák teljesítménye példaértékű, mivel minden magyar óvoda pedagógiai pedagógiai programjában kiemelt terület a gyermekeket körülvevő világ tevékeny megismerése, hiszen ez ad lehetőséget nemzeti értékeink tiszteletére, nemzeti hagyományaink megismerésére, ápolására és ezáltal a hazaszeretetre nevelésre, a nemzeti tudat alapozására, alakítására. Budapesten a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban 2020. január 23-án szakmai nap keretében került sor a zöld óvodák elismerésére. A képek a szakmai napon készültek. A részt vevő zöld óvodák képviselői előadásokat hallgattak, ezt követte az óvodások műsora. Végül az elismerő oklevelek és ajándékcsomagok átadására került sor.

Örökös Zöld Óvoda

Hol vagyok? Aktualitások