Váltás az akadálymentes honlapra2019. július 18. | Ma Frigyes napja van.

Eseményeink

A gyermekek mindig nagyon várják a farsangi ünnepet. Idén a szülőket is meghívtuk egy kis mulatságra. Sokan eljöttek és a gyermekeikkel együtt jól érezték magukat. Többen jelmezbe is beöltöztek.

Délelőtt pedig Tengeri Attila zenés műsorral szórakoztatta a gyermekeket. Kipróbálhatták a különféle hangszereket.  Énekeltünk, táncoltunk, jól éreztük magunkat.

2018

Az óvoda gyermekei közösen az óvónőkkel díszíttették fel a karácsonyfát.  Több kisgyermek nem is látott még ilyet, így próbáltunk ezzel is örömet okozni számukra. Mindenki kivette a részét a díszítésben. Másnap pedig sok-sok meglepetés vártak őket.

2018

Az Átlós úti óvodában is nagyon várták a gyermekek a Mikulás bácsit. Énekkel és mondókával készültek számára. A gyerekek nagy örömére nem üres puttonnyal érkezett.

Jövőre is várunk sok szeretettel Mikulás bácsi.

2018

November hónapban ismét tiszteletét tette nálunk a Léghajó Színház. A csizmás kandúr c. műsort adták elő a gyermekeinknek.

A gyermekek nagy örömmel és szeretettel várták és készültek az előadásra.  Boldogan figyelték végig a műsort.

Köszönjünk szépen, hogy itt voltak nálunk!

Kamilla csoport Anyák napja

A gyermekek lelkesen készítették el anyukájuk számára az ajándékot. Az ünnepségen nagy számban megjelentek az anyukák és rokonok. Örömmel figyelték gyermekeiket akik ügyesen előadták a kis műsorukat. Meghitt pillanatokat éltünk át közösen.

Boldog Anyák napját!

2017

Halas Interact közösségi szervezet tagjai adománnyal lepték meg gyermekeinket karácsonyra. Közös jó hangulatú versenyjátékokkal ismertették meg óvodásainkat pl. ,,szabadulj a csipesztől” ,,labda adogató” sorverseny, ,,add tovább az érintést”).

A játékok közben megérkezett a Jézuska is. Így gyertyával a kézben vonultunk át az ajándékokkal teli fenyőfához. A gimnazista lányok angol énekekkel kápráztatták el a kicsiket. Mi pedig karácsonyi versekkel és énekekkel köszöntük meg az adományt és a tartalmas szeretetteljes délelőttöt.

Megtisztelt bennünket részvételével nyugdíjas kolléganőnk is.

2017

A gyermekek mindig izgatottan várják és örömmel fogadják a Mikulást. A kisebbek még megijednek tőle, de a nagyok már bátran közelednek felé. December hónap első hete a dalok és a versek megismerésével és megtanulásával telnek. Mikulás bácsitól örömmel fogadták el a csomagokat.

2017

2017.11.08-án ellátogatott óvodánkba a Léghajó Színház társulat. Mint minden alkalommal, most is színvonalas műsorral lepték meg a gyermekeket, akik izgatottan várták őket. Műsorukba a gyermekeket is bevonták, élvezetessé, színesebbé tették számukra az előadást. Idén a Nyuszi Gyuszi a rettentő nyúl c. előadást láthattuk tőlük. Új élményekkel gazdagították a gyerekeket.

Hol vagyok? Átlós Ovi / Eseményeink