Váltás az akadálymentes honlapra2019. július 18. | Ma Frigyes napja van.

Környezetvédelmi előadás a 9. Halasi Ökonapon

A Kiskunhalasi Napsugár Óvodák környezeti nevelés munkaközösségével összefogva 9. alkalommal rendezte meg Ökonapját a Zöld-híd Halasi Környezetvédők Egyesülete. E szakmai napok témája különböző,  pl. újrahasznosítás, fenntarthatóság, megújuló energiák, ökológiai lábnyom, zöld könyv bemutató.

A 2019. március 5-én tartott szakmai nap előadója: Baka Éva az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesülés ügyvezető igazgatója volt. Az egyesülés az italos kartondobozok szelektív hulladékgyűjtését szorgalmazza és népszerűsíti Magyarországon a környezetvédelem, az értékes alapanyagok újrahasznosítása és az energiatakarékosság érdekében. Köszönjük a sok pedagógusnak, aki délelőtt eljött az előadásra, hogy szívügye a környezetvédelem. Nagyon sok hasznos ismeretet, tudást, tapasztalatot szereztünk. Köszönet érte Baka Évának, a szakmai nap előadójának.

Az előadásról további részleteket olvashatnak a Halasmédia honlapján: http://www.halasmedia.hu/rovatok/kozelet/okonap-az-ujrahasznositas-jegyeben?fbclid=IwAR3lu4XMY292VVcJrks_6bOIRIbULvWZ_gfuHCG9vgboVxgbz_99sW0yqSM

Környezeti elődadás a 9. Halasi Ökonapon, 2018